O nas

peoplePM Services Poland Sp. z o. o. jest firmą świadczącą wielobranżowe usługi konsultingowe w sektorze budowlanym. Nasze hasło „We do care for your projects” wskazuje, że w pełni angażujemy się w realizowane projekty, co pozwala nam być wiarygodnym i rzetelnym parterem dla naszych Klientów.

Jesteśmy niezależnym, bezstronnym doradcą. Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów m.in. branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej. Dużą uwagę zwracamy na jakość, bezpieczeństwo, terminowość, a także na problemy zrównoważonego budownictwa. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam na znalezienie właściwych rozwiązań technicznych oraz prawnych dla przeszkód pojawiających się w procesie inwestycyjnym.

Znajomość rynku lokalnego umożliwia nam sprawne organizowanie procesu budowlanego oraz organizowanie i rozstrzyganie przetargów w imieniu Inwestora celem zabezpieczenia jego interesów. Zarówno w wymiarze finansowym jak i technicznym.

lightDysponujemy bogatym doświadczeniem zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wśród naszych usług znajdą Państwo m.in. Zarządzanie Projektem, Nadzór Inwestorski, Nadzór Bankowy, przeprowadzenie certyfikacji BREEAM i LEED, opracowywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, a także weryfikacja projektów, przygotowywanie kosztorysów oraz przeprowadzenie procedury przetargowej np. na wybór Generalnego Wykonawcy przedsięwzięcia.